top of page

Şartlar ve Koşullar

Bu doküman, pikselbulten.com web sitesinin ("Site") kullanıcılarından (her biri, bir "Kullanıcı") topladığı bilgilerin toplama, kullanma, saklama ve açıklama yöntemlerini düzenler. Bu belge, Site ve Piksel Creative Solutions tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir. Siteyi ve ürünlerimizi veya hizmetlerimizi kullanarak şartlarımızı okuduğunuzu, kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul edersiniz.

 

Kişisel Kimlik Bilgileri

Kullanıcılar, sitemizi ziyaret ettiklerinde, siteye kayıt olduklarında, bir form doldurarak, sipariş verdiklerinde, bültenimize abone olduklarında, bir anketi yanıtladıklarında ve benzeri yollarla kişisel kimlik bilgilerini çeşitli yollarla toplayabiliriz. Kullanıcılardan uygun olduğunda ad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri gibi bilgiler istenebilir. Ancak, kullanıcılar sitemizi anonim olarak ziyaret edebilir ve kişisel kimlik bilgilerini vermek istemezlerse bunu yapabilirler.

Hassas Kişisel Bilgiler

Biz, ırk, politik inançlar, din, siyasi dernekler, cinsel tercihler veya genetik bilgiler gibi hassas kişisel bilgileri toplamıyoruz. Ancak, bazen demografik bilgiler veya ilgi alanları ve tercihler hakkında bilgi talep edebiliriz. Bu bilgilerin çoğunlukla isteğe bağlı olduğunu ve ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek veya pazarlama araştırmaları için kullanıldığını belirtmek önemlidir.

 

Kişisel Olmayan Kimlik Bilgileri

Kullanıcılarla etkileşime geçtiğimizde kişisel olmayan kimlik bilgilerini toplayabiliriz. Bu bilgileri web sitelerimizi izlemek ve geliştirmek için kullanıyoruz. Kişisel olmayan kimlik bilgileri arasında tarayıcı adı, işletim sistemi, tarayıcı türü, kullanılan İnternet servis sağlayıcıları, ziyaretler ve etkileşime girdiğiniz içerik, IP adresi ve cihazınızın yaklaşık konumu bulunabilir.

bottom of page