top of page

YORUM

Seda Niğbolu

Itziar Barrio'nun 29 Eylül'e kadar SALT Galata'da devam eden sergisi "Öyleyse En Başa Dönelim" üzerine incelikli bir değerlendirme.

Deniz Özgültekin

Deniz Özgültekin, multidisipliner sanatçı Kaan Tanhan’ın ilk kişisel sergisi Vizör'ü Piksel.Bülten okurları için ziyaret ediyor.

Özüm Ceren İlhan

2050+ tasarım stüdyosu tarafından Salt Beyoğlu Forum alanı için özel olarak tasarlanan, “Havaya Dair” sergisi üzerine.

Beyza Dilem Topdal

Merkezinde dünyaca ünlü Frieze’yi ağırlayan New York sanat fuarlarına ve bu kapsamda gerçekleştirilen etkinliklere güncel bir bakış.

Feride İkiz

Venedik Bienali paralelinde düzenlenen sergilerden “Nebula” ve sergiyi organize eden Fondazione In Between Art Film üzerine bir inceleme.

Furkan Öztekin

Akbank Sanat'ta oyun sanatına dair kapsamlı bir seçki sunan “Dijital Sanatta Şimdi: Oyun Odası" sergisi üzerine bir değerlendirme.

İrem Nur Taşkın & Eylül Civelek

Borusan Contemporary’nin 18 Ağustos’a kadar devam eden sergileri "Dijital Mitolojiler" ve "Mat Collishaw: Aritmi" üzerine.

Maryna Rybakova

Maryna Rybakova, Venedik Bienali’nin son edisyonundan yeni medya ve dijital sanat odaklı bir seçkiyi öne çıkarıyor.

Seda Niğbolu

Seda Niğbolu, "Zamansız Meraklar" sergisi üzerinden, dijital sanatın bugününe ve dijital müze kavramının olasılıklarına bakış atıyor.

Hande Şekerciler

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Art Basel ve onun uydu fuarları, yan etkinlikleri, davet ve partileriyle şekillenen, yine de...

Bize Ulaşın

bottom of page